connectorcenter.ir

فروشگاه کانکتور سنتر دفتر فروش SBT

کانکتور سنتر دفتر فروش محصولات SBT

درباره ما

درباره مجموعه کانکتور سنتر بیشتر بدانید

گروه تولیدی SBT با تلاش مدیریت و مجموعه کارکنان، با استقرار سیستم مدیریت کیفیت،‌یکی از مجموعه های پیشرو در راستای تامین خواسته های مشتریان می باشد. تخصص علمی و فنی کارشناسان، تنوع محصولات تولیدی، انعطاف پذیری در رویارویی با کلیه نیازمندیهای مشتریان، فرآیند همکاری فی مابین را بسیار آسان نموده و بستر مناسبی را جهت دریافت مشاوره و اطلاعات فنی مهندسی و انتخاب محصول مورد نظر برای مشتریان و متخصصین فراهم نموده است.

در این راستا پیرو خط مشی این مجموعه، مدیریت و پرسنل آن کوشیده اند به اهداف ذیل نائل آیند:
•    ارتقاء سطح دانش با تکیه به اصل آموزش به عنوان اهرمی قوی در جهت بهبود اهداف عالی
•    تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان از محصولات و خدمات ارائه شده
•    برنامه ریزی و حرکت در جهت افزایش سهم بازار
مشتری مداری
رضایت مشتریان در محوریت اهداف گروه تولیدی SBT قرار دارد. تحقق الزامات اعلام شده از سوی مشتریان و حل مشکلات و معضلات مربوط به نیازهای ایشان به عنوان وظیفه اصلی مجموعه و عامل حفظ منافع مشترک ما و مشتریان می باشد.
حرکت به سوی موفقیت
کیفیت بالا (مطابق با استانداردهای جهانی)، قیمت مناسب،‌تحویل به موقع و خدمات پس از فروش به عنوان اصلی ترین عوامل موفقیت گروه تولیدی SBT معرفی می گردد. با اتکاء به این توانایی ها، مجموعه به طرح توسعه و افزایش تنوع تولیدات خود در زمینه تجهیزات و اتصالات برق صنعتی اقدام نموده است.
نوآوری

گروه تولیدی SBT جایگاه خاصی را در توسعه پایدار و بهینه سازی محصولات خود در نظر می گیرد. محصولات تولیدی این مجموعه عبارتند از:
1)    کانکتور آب بندی فلکسیبل در سه مدل روپیچ (نری)، توپیچ (مادگی) و رابط با تنوع سایزهای استاندارد جهانی NPT (اینچ)، PG و MM(میلی متر) با درجه حفاظت IP66 
2)    جعبه تقسیم (Junction Box) از جنس آلومینیوم با درجه حفاظت IP66
3)    زانوکاندولیت از جنس آلومینیوم از سایز 3/8″ الی 4″ با درجه حفاظت IP65

کانکتور سنتر با داشتن کارشناسان و متخصصان مجرب در زمینه ارائه این محصولات در خدمت شما بزرگواران می باشد.